Svozový plán pro rok 2021

Předem se musím omluvit za složitější systém v novém roce, který nás čeká. Bohužel jste byli zvyklý, že obdržíte svozový kalendář na celý následující rok. Ale firma Hradecké služby se pustila do předělávání kompletních svozových plánů pro obce, město HK i firmy. Snaha stihnout začít nový rok bohužel nevyšla a tak Vám posílám svozový kalendář pouze do konce března (dny zůstávají stejné jako doposud).

Následně je kalendář záměrně vymazán, protože od 1.4.2021 bychom rádi najeli na nové plány. Nicméně informaci a nové plány budeme rozesílat konce února.

Děkujeme za pochopení a přeji klidný týden i v této hektické době.

P.S. Vím, že netrpělivě čekáte na nové dodatky a ceny. Ale bohužel jste asi postřehli, že vláda schválila ve středu 2.12.2020 nový zákon o odpadech s účinností od 1.1.2021. Celá skupina MPG je tím momentálně plně zatížena, protože se změny budou dotýkat nás všech. Poprosím Vás tedy ještě o trpělivost, je to pro všechny nové a moc prostoru nám vláda na plnění povinností nedala L

Věřím, že se koncem tohoto týdne ozvu s dalšími informacemi.

S přáním pěkného dne

Hradecké služby a.s.

Mgr. Draštíková Pavla

vedoucí obchodního oddělení