Aplikace "Můj vodoměr"

Můj vodoměr

Od konce srpna 2021 je dostupný nový portál Můj vodoměr. Prostřednictvím tohoto portálu bude možné nahlásit (zapsat) stav vodoměru k fakturaci stočného. Na kartě odběrného místa uvidíte základní údaje vodoměru, historii odečtů, grafický přehled spotřeby a údaje k fakturaci (předpisy, úhrady, vyúčtování faktur). 

Jedná se o webovou aplikaci, což je služba dostupná přes internet po zadání adresy https://vsestary.mujvodomer.cz do vyhledávače internetového prohlížeče. Aplikaci lze spustit na většině běžně používaných zařízeních s přístupem na internet (počítač, tablet, mobilní telefon). Není vyžadována žádná instalace, pro spuštění stačí pouhý prohlížeč internetu. Aplikace však potřebuje být spuštěna na zařízení s podporou nejnovějších technologií, tzn. 10 let starý mobilní telefon s Windows Mobile aplikaci může zobrazit, ale není zaručena stoprocentní funkčnost. Podporován není ani prohlížeč Internet Explorer. Pro přístup na portál doporučujeme používat prohlížeč Google Chrome aktualizovaný na nejnovější verzi.

 

Koncem srpna, případně v září 2021 Vám na kontaktní e-mail bude zaslána informace o vytvoření účtu s přihlašovacími údaji, které poté zadáte při přihlášení na odkazovaný portál. Součástí e-mailu bude také jednoduchý manuál obsahující popis aplikace se všemi dostupnými funkcemi.  Tento manuál je již nyní umístěn na webových stránkách obce Všestary.

 

I nadále bude možné nahlašování stavu vodoměru standardním způsobem.

Obec Všestary, Všestary 35, 503 12 Všestary, tel.: 495 458 028, e-mail: urad@vsestary-obec.cz
Prohlášení o přístupnosti

Provozováno na systému CMS-OBCE | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2015 - 2024